Tereny nieopodal Warki – idealne miejsce na spływy kajakowe Pilicą

Entuzjastów aktywnego wypoczynku zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni kajaków znajdującej się w urokliwej wsi Pilica, nieopodal miejscowości Warka. Jest to niezwykłe miejsce. Zachwyciła się nim nawet księżna Maria z Czartoryskich Wirtemberska. Zatem i Ty możesz dać się oczarować magii tych cudownych leśnych terenów. Oferujemy wspaniałe wyprawy rzeką Pilica. Spływy kajakowe są organizowane przez nasz doświadczony personel, który sprosta wszelkim Twoim oczekiwaniom. Poza wypożyczalnią zapewniamy również możliwość spędzenia kilku nocy w naszych komfortowych domkach. Zatem jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na kajaki z noclegiem, to Ranczo Pilica serdecznie poleca się na mały wypad z przyjaciółmi na weekend lub dłuższy pobyt.

Warka – kajaki do spływu rzeką Pilica

Gdzie najlepiej wybrać się na kajaki? Do Pilicy oczywiście! Malowniczo położona wieś w przepięknym regionie Polski zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Warto zatem skusić się na spływ kajakowy na rzece Pilica. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni, która zagwarantuje Ci niezwykłą przygodę w pięknych okolicznościach przyrody. Dysponujemy kilkunastoma kajakami polietylenowymi, które idealnie sprawdzą się podczas jednodniowego spływu kajakowego. Stanowią one lepszą opcję pod względem wygody oraz odporności na uszkodzenia od ich poliestrowych wariantów. Nasze kajaki dostępne w Warce są wyposażone w dwie kamizelki ratunkowe oraz dwa wiosła. Dokładamy wszelkich starań o odpowiednią konserwację sprzętu. Dzięki czemu masz pewność, że wyposażenie jest w dobrym stanie technicznym. Dla tych, którzy chcieliby spędzić noc w tej pięknej okolicy, gwarantujemy również możliwość zorganizowania spływów kajakowych z noclegiem.

Trasy spływu kajakami wzdłuż Pilicy w gminie Warka

W zależności od chęci spędzenia czasu na wodzie spływ kajakowy jednodniowy rzeką Pilica może odbyć się na jednej z przykładowych tras:

  • Warka – Pilica – ok. 6 km – czas płynięcia 2-3 godz.
  • Budy Michałowskie – Pilica – ok. 22 km – czas płynięcia 6-7 godz.
  • Bar pod kajakiem – Pilica – ok. 12 km – czas płynięcia ok. 3-4 godz.

Przed spływem kajakowym samochody pozostawiamy w Ranczu Pilica, a stamtąd nasz personel dowozi na miejsce rozpoczęcia wyprawy. Meta znajduje się w zatoce przy naszym ośrodku. Po udanej wycieczce istnieje możliwość wynajęcia jednego z dostępnych domków. Spływy kajakowe z noclegiem w naszym Ranczu to bardzo wygodna opcja, która znakomicie sprawdzi się kiedy chcesz, np. zorganizować udane wakacje swoim dzieciom. Poza tym gwarantujemy również moc innych atrakcji m.in. boisko do gry w piłkę plażową, trampoliny czy możliwość urządzenia ogniska. Z nami kajaki na Pilicy to pewność rewelacyjnego wypoczynku na łonie natury.

Spływ kajakowy Pilicą z noclegiem nieopodal Warki

Kajaki w Warce to wspaniała opcja spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego, aby zapewnić komfortowy pobyt w naszym Ranczu, możesz zdecydować się również na skorzystanie z przestronnych domków. Spływ kajakowy Pilicą z noclegiem w pięknie położonym ośrodku będzie znakomitym zwieńczeniem rzecznej wyprawy. Każdy z domków jest wyposażony w łazienkę z toaletą i prysznicem. Mogą się w nich pomieścić 4 osoby, lecz za dopłatą istnieje możliwość dostawienia rozkładanego narożnika, na którym komfortowo powinno przespać się jeszcze 2 uczestników spływu kajakowego. Serwis meteor-turystyka.pl przyznał nam certyfikat – Gwarancja Satysfakcji.

Warka – cena za kajaki w Ranczo Pilica

Ile kosztuje spływ kajakowy rzeką Pilica? Wypożyczenie kajaka z pełnym wyposażeniem to koszt 140 zł. Dowóz na miejsce spływu kajakowego na terenie gminy Warka jest wliczony w cenę. Dla tych, co chcieliby zostać na noc w Ranczu, umożliwiamy skorzystanie z komfortowych domków na terenie ośrodka. Zatem zakończ swój spływ kajakowy z noclegiem w Ranczu Pilica. Koszt wynajmu domku wynosi od 120 zł za osobę/dobę. Daj sobie szansę zakochania się w tym pięknym regionie, a z pewnością wrócisz do nas jeszcze niejeden raz. Kajaki w Warce to niesamowita przygoda spędzona w pięknych okolicznościach przyrody. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasze kajaki
Brzeg rzeki Pilica z piaskiem
Wypływanie grupą na rzekę
Rzeka wraz z roślinnością
Grupa osób przed wycieczką na kajaki
Na brzegu Pilicy
Gdzie jest mielizna z lewej, czy prawej?
Gdzie jest mielizna, z lewej czy prawej?
Pod czujną opieką taty
Najlepsza woda dla dzieci, po kolana
Spływ Pilicą 3
Zaczynamy spływ
Po zakończeniu spływu wszyscy są głodni
Mili ludzie – mile spędzony czas
W męskim gronie